NEQUAS

poslední změna 10.12.2000

Dostali jste se na stránky skupiny NEQUAS. Skupiny, která existovala a hrála s přestávkama šest let (1994-2000) bez jakéhokoliv úspěchu nebo většího zájmu posluchačů. Podrobnosti o jejím nelehkém údělu si můžete přečíst na stránce věnované její historii nebo na stránkách starých aktualit. Něco se dá pochytit i na několika málo fotografiích.

Důležitější než historie skupiny je však to, co po ní zůstalo - tři dema a přes čtyřicet podle některých někdy i docela zajímavých písniček. Pokud byste si je chtěli poslechnout máte šanci buď z discografie nebo z ukázek, kde najdete i kompletní texty.

Ve skupině se vytřídalo osm délesloužících a čtyři další epizodní členové. Podrobnosti na stránce věnované obsazení.

Pokud byste v NEQUASU našli zalíbení můžou se Vám hodit i oficiální booklety nebo možnosti NEQUa-dejny. Zda jste skupinu poznali si můžete ověřit v naší soutěži.

Stránky jsou dílem Martina Krynického - jediného člena, který hraje na všech nahrávkách a který skupinu celou dobu táhnul. Pokud Vám bude něco na stránkách chybět, použijte kontakt.

Protože skupina momentálně opět neexistuje (a asi ještě dlouho existovat nebude) stránky se zřejmě nebudou příliš měnit.